DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Text
da: Tekst

en: Components
da: Komponenter

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Colors
da: Farver

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Grid
da: Gitter

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Machine name
da: Internt navn

en: Row
da: Række

en: Card
da: Kort

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Image styles
da: Billedformater

en: Site header
da: Sidehovede

en: A locally hosted video file.
da: En lokal videofil.

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
da: En ekstern video fra Youtube eller Vimeo.
