DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: شناسه

en: Horizontal
fa: افقی

en: Media
fa: رسانه

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Video
fa: ویدیو

en: Grid
fa: شبکه

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: 1
fa: ۱

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر
