DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД
