DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت
