DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Components
he: רכיבים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Media
he: מדיה

en: Colors
he: צבעים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Video
he: וידאו

en: Grid
he: רשת

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Row
he: שורה

en: Libraries
he: ספריות

en: Image styles
he: סגנונות תמונה
