DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: 1
ne: १
