Drutopia (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Help
fa: راهنما

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Year
fa: سال

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Topics
fa: موضوعات

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: All content
fa: تمامی محتوا

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
