Drutopia (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Home page
hu: Címlap

en: Help
hu: Súgó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Year
hu: Év

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Social Media Links
hu: Közösségi média ikonok

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Group operations
hu: Csoportműveletek
