Drutopia (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Help
ne: सहयोग

en: Year
ne: वर्ष

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Topics
ne: विषय

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
