Drutopia (8.x-1.18) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Home page
ro: Acasă

en: Help
ro: Ajutor

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Year
ro: Anul

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Topics
ro: Subiecte

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
