Drutopia Blog (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Blog
ne: ब्लग

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट
