Drutopia Blog (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala
