Drutopia Blog (8.x-1.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Authors
nl: Auteurs

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show fewer
nl: Minder tonen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
