Drutopia Blog (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Comments
es: Comentarios

en: Tags
es: Etiquetas

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Summary
es: Resumen

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Topics
es: Temas

en: Apply
es: Aplicar

en: Authors
es: Autores

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Meta tags
es: Meta etiquetas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Show more
es: Ver más

en: Show fewer
es: Ver menos

en: Master
es: Máster

en: Paragraphs
es: Parráfos

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
es: Especifique una lista separada por comas. Por ejemplo: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
