Drutopia Blog (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: Page
lt: Puslapis

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Topics
lt: Temos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"
