Drutopia Campaign (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Background
uk: Тло

en: Summary
uk: Резюме

en: Updates
uk: Оновлення

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Campaigns
uk: Кампанії

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
