Drutopia Group (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Image
hy: Նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
