Drutopia Group (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Image
nl: Afbeelding

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: group
nl: groep

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Member
nl: Lid

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Group type
nl: Groepstype

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Group membership
nl: Groepslidmaatschap

en: Outsider
nl: Buitenstaander

en: Adds users to groups as members.
nl: Voegt gebruikers aan groepen toe.

en: Content relation
nl: Inhoudsrelatie

en: {{ arguments.gid|placeholder }} nodes
nl: {{ arguments.gid|placeholder }} inhoud
