Drutopia Group (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: Teaser
ar: موجز

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: group
ar: مجموعة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
