Drutopia Group (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Summary
fa: خلاصه

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
