Drutopia Group (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Summary
lt: Įžanga

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: group
lt: grupė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Full content
lt: Pilnas turinys
