Drutopia Group (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Summary
hi: सारांश

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Email
hi: ईमेल

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Member
hi: सदस्य

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
