Drutopia Group (8.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Summary
it: Sommario

en: Teaser
it: Anteprima

en: Email
it: E-mail

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Roles
it: Ruoli

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Desc
it: Disc

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Full content
it: Contenuto completo

en: Group type
it: Tipi di gruppo

en: Master
it: Principale

en: Group membership
it: Appartenenza del gruppo
