Drutopia Group (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Email
ur: ای میل

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
