Drutopia People (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Summary
it: Sommario

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: People
it: Persone

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
