Drutopia People (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: People
ml: ആളുകള്‍
