Drutopia People (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: People
ar: الأشخاص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
