Drutopia People (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: People
lt: Žmonės

en: Apply
lt: Pritaikyti
