Drutopia People (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Summary
uk: Резюме

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: People
uk: Люди

en: Apply
uk: Застосувати

en: Person
uk: Особа

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Bio
uk: Біо

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци
