Drutopia People (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: People
nl: Personen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Person
nl: Persoon

en: Asc
nl: Oplopend

en: Add person
nl: Persoon toevoegen
