Drutopia Site (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Your message has been sent.
it: Il messaggio è stato inviato.

en: Full HTML
it: HTML completo

en: Basic block
it: Blocco base

en: A basic block contains a title and a body.
it: Un blocco di base contiene un titolo e un corpo.

en: Basic HTML
it: HTML di base

en: Restricted HTML
it: HTML ristretto
