Display Suite (8.x-3.33) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Other
af: Ander

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Revision
af: Weergawe

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: User signature
af: Gebruikershandtekening
