Display Suite (8.x-3.33) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Markup
be: Код

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Format
be: Фармат

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Select a layout
be: Абраць размеркаванне

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блок

en: Inline
be: Убудаваны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Hidden
be: Схаваць

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Entity
be: Сутнасць

en: Info
be: Інфармацыя

en: Revision
be: Версія

en: Above
be: Вышэй

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Minimal
be: Мінімальны

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Field item
be: Элемент поля
