Display Suite (8.x-3.33) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Parent
bg: Родител

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Format
bg: Формат

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Revision
bg: Редакция

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Add link
bg: Добави линк
