Display Suite (8.x-3.34) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Inline
eo: en linio

en: Custom
eo: Propra

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Other
eo: Alia

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Revision
eo: Revizio

en: Above
eo: Supere

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
