Display Suite (8.x-3.34) - en to et translation catalogue (75 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Format
et: Vorming

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Inline
et: Samal real

en: Custom
et: Kohandatud

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Other
et: Muu

en: Attributes
et: Omadused

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Template
et: Mall

en: Hidden
et: Peidetud

en: Tokens
et: Märgised

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Entity
et: Olem

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Above
et: Üleval

en: Classes
et: Klassid

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Link class
et: Lingi klass

en: No link
et: Link puudub

en: Add link
et: Lisa link

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Entities
et: Olemid

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Minimal
et: Minimaalne

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Field item
et: Välja element

en: Display the @label
et: Kuva @label

en: A layout must be selected to enable Display Suite functionality.
et: Display Suite funktsionaalsuse kasutamiseks tuleb valida mõni paigutus.
