Display Suite (8.x-3.34) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky
