Display Suite (8.x-3.5) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra
