Display Suite (8.x-3.7) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Other
my: အခြား

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Add new group
my: အုပ်စုအသစ်တစ်ခု ထည့်သွင်းရန်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
