Display Suite (8.x-3.7) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Region
sl: Regija

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Block
sl: Blok

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Field type
sl: Tip polja

en: Widget
sl: Gradnik

en: Hidden
sl: Skrito

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Info
sl: Podatki

en: Revision
sl: različice

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
