Display Suite (8.x-3.7) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Block
sq: Bllokuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Revision
sq: Revizioni

en: Above
sq: Sipër

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: About
sq: Informacione
