Display Suite (8.x-3.8) - en to bo translation catalogue (72 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Other
bo: གཞན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Link to content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Add new group
bo: ཚོ་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Change layout
bo: བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Link class
bo: སྒྲིག་དཔེ་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Region class
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས།（class）

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: User signature
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ས་ཡིག

en: Add default classes
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་གཞི་ཁ་སྣོན

en: Administer fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ
