Display Suite (8.x-3.8) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Region
mn: Бүс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
