Display Suite (8.x-3.9) - en to kk translation catalogue (39 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Other
kk: Басқа

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы
