Display Suite (8.x-3.9) - en to ps translation catalogue (37 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Region
ps: سيمه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Widget
ps: کاروونی

en: Other
ps: نور

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Hidden
ps: پټ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
