DSFR (2.1.11-rc1) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: See
pl: Zobacz

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Center
pl: Środek

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Welcome
pl: Witamy

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Medium
pl: Średnie

en: General
pl: Ogólne

en: Example
pl: Przykład

en: Deny all
pl: Zabroń wszystkim

en: Position
pl: Pozycja

en: Close
pl: Zamknij

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: and
pl: i

en: Margin
pl: Margines

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Next Steps
pl: Kolejne kroki

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Library
pl: Biblioteka

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Get Started
pl: Zaczynamy

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: X-Large
pl: XL

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Choose a file
pl: Wybierz plik

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Personalize
pl: Personalizacja

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Cookies management panel
pl: Panel zarządzania plikami cookies

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
pl: <em>Nie stworzyłeś jeszcze żadnej zawartości, która ma być wyświetlana na stronie głównej</em>

en: There are a few ways to get started with Drupal:
pl: Jest kilka sposobów na rozpoczęcie pracy z Drupalem
