DSFR (2.1.12-rc1) - en to nl translation catalogue (116 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: See
nl: Bekijken

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Download
nl: Downloaden

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Tag
nl: Label

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Message
nl: Bericht

en: Quote
nl: Citaat

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Display
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: System
nl: Systeem

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Table
nl: Tabel

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Deny all
nl: Alles weigeren

en: Log in
nl: Inloggen

en: Button
nl: Knop

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Position
nl: Positie

en: Close
nl: Sluiten

en: Share
nl: Delen

en: Show
nl: Weergeven

en: Distribution
nl: Distributie

en: Notice
nl: Mededeling

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Select
nl: Selecteren

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Input
nl: Invoer

en: Form
nl: Formulier

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Create Content
nl: Inhoud aanmaken

en: and
nl: en

en: Margin
nl: Marge

en: Translate
nl: Vertalen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Edition
nl: Editie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Your email address
nl: Uw e-mailadres

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Next Steps
nl: Volgende stappen

en: Pagination
nl: Paginering

en: Follow
nl: Volgen

en: User pictures in posts
nl: Gebruikersafbeeldingen in berichten

en: User pictures in comments
nl: Gebruikersafbeeldingen in reacties

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Alert
nl: Alarm

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: User verification status in comments
nl: De verificatiestatus van de gebruiker in reacties

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: success
nl: succes

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Transcription
nl: Uitgeschreven tekst

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld

en: Accept all
nl: Alles accepteren

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Personalize
nl: Personaliseer

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Use the logo supplied by the theme
nl: Gebruik het logo van het thema

en: Use the favicon supplied by the theme
nl: Gebruik de favicon van het thema

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: Cookies management panel
nl: Cookies-beheerpaneel

en: There are a few ways to get started with Drupal:
nl: Er zijn verschillende manieren om met Drupal aan de slag te gaan:

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
nl: Maak snelkoppelingen van deze links naar actieve groepen binnen de Drupal-gemeenschap en bronnen van ondersteuning.
