DSFR (2.1.13-rc1) - en to ca translation catalogue (99 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Theme
ca: Tema

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Upload
ca: Puja

en: Utility
ca: Utilitat

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Medium
ca: Mitjana

en: System
ca: Sistema

en: Code
ca: Codi

en: Example
ca: Exemple

en: Table
ca: Taula

en: Navigation
ca: Navegació

en: Log in
ca: Entra

en: Button
ca: Botó

en: Tools
ca: Eines

en: Tab
ca: Pestanya

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Share
ca: Comparteix

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Distribution
ca: Distribució

en: Notice
ca: Notificació

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Form
ca: Formulari

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: and
ca: i

en: Translate
ca: Tradueix

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Edition
ca: Edició

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Pagination
ca: Paginació

en: User pictures in posts
ca: Imatges d'usuari en els articles

en: User pictures in comments
ca: Imatges d'usuari en els comentaris

en: Shortcut icon
ca: Icona drecera

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Alert
ca: Alerta

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: User verification status in comments
ca: Estat de verificació de l'usuari en els comentaris

en: Maintenance mode
ca: Mode de manteniment

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Choose a file
ca: Escolliu un fitxer

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Reset your password
ca: Reinicialitzeu la vostra contrasenya

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Use the logo supplied by the theme
ca: Utilitza el logotip proporcionat pel tema

en: Use the favicon supplied by the theme
ca: Utilitza el favicon proporcionat pel tema
