DSFR (2.1.11-rc1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Content
he: תוכן

en: unpublished
he: לא מפורסם

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Center
he: מרכז

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Menu
he: תפריט

en: Page
he: דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Advanced
he: מתקדם

en: Medium
he: בינוני

en: System
he: מערכת

en: General
he: כללי

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: and
he: וגם

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Library
he: ספריה

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
