DSFR (2.1.11-rc1) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Center
sk: Na stred

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Medium
sk: Stredná

en: System
sk: Systém

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Deny all
sk: Odmietnuť všetko

en: Position
sk: Pozícia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: and
sk: a

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Library
sk: Knižnica

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Choose a file
sk: Vybrať súbor

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Accept all
sk: Prijať všetko

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
